Rozpi
s tréninků a utkání - podzimní sezona 2017Rozpis tréninků:
Plán tréninků je vždy na vzkazníku.
Na trénink prosím choďte tak, aby děti byly 15 minut před zahájením tréninku na hřišti!!!
Soustředění před sezónou 2019/2020:
Soustředění proběhne v termínu 22. - 25. srpna 2019 v Bozkově u Semil, ve sprotovním areálu, viz mapa
kolo | datum | čas | domácí | hosté | hřiště |
1. | 07.04.2019 | 13.00 | SK Jičín (5) | TJ Dvůr Králové nad Labem (6) | Jičín |
1. | 07.04.2019 | 15:00 | SK Jičín (5) | TJ Baník Žacléř (4) | Jičín |
2. | 13.04.2019 | 09:00 | TJ Tatran Hostinné (2) | SK Jičín (5) | Hostinné |
2. | 13.04.2019 | 10:00 | SK Jičín (5) | TJ Červený Kostelec/TJ Baník Rtyně (8) | Hostinné |
3. | 20.04.2019 | 09:00 | FKM Javorka/SK Miletín (9) | SK Jičín (5) | Lázně Bělohrad |
3. | 20.04.2019 | 10:00 | TJ Lánov (1) | SK Jičín (5) | Lázně Bělohrad |
4. | 04.05.2019 | 09:00 | TJ Jiskra Hořice (7) | SK Jičín (5) | Hořice |
4. | 04.05.2019 | 10:00 | TJ Slovan Broumov (3) | SK Jičín (5) | Hořice |
5. | 11.05.2019 | 09:00 | SK Jičín (5) | TJ Dvůr Králové nad Labem (6) | Jičín |
5. | 11.05.2019 | 11:00 | SK Jičín (5) | TJ Baník Žacléř (4) | Jičín |
6. | 19.05.2019 | 09:00 | TJ Tatran Hostinné (2) | SK Jičín (5) | Hostinné |
6. | 19.05.2019 | 10:00 | SK Jičín (5) | TJ Červený Kostelec/TJ Baník Rtyně (8) | Hostinné |
7. | 25.05.2019 | 13:00 | SK Jičín (5) | FKM Javorka/SK Miletín (9) | Jičín |
7. | 25.05.2019 | 15:00 | SK Jičín (5) | TJ Lánov (1) | Jičín |
8. | 01.06.2019 | 09:00 | TJ Jiskra Hořice (7) | SK Jičín (5) | Hořice |
8. | 01.06.2019 | 10:00 | TJ Slovan Broumov (3) | SK Jičín (5) | Hořice |
9. | 08.06.2019 | 09:00 | TJ Dvůr Králové nad Labem (6) | SK Jičín (5) | Dvůr Králové |
9. | 08.06.2019 | 10:00 | TJ Baník Žacléř (4) | SK Jičín (5) | Dvůr Králové |
10. | 15.06.2019 | 09:00 | TJ Lánov (1) | SK Jičín (5) | Lánov |
10. | 15.06.2019 | 10:00 | SK Jičín (5) | FKM Javorka/SK Miletín (9) | Lánov |
10., 15.06.2019, 10:00, SK Jičín (5), FKM Javorka/SK Miletín (9), Lánovkolo, datum, čas, domácí, hosté, hřiště
1., 07.04.2019, 13:00, SK Jičín (5), TJ Dvůr Králové nad Labem (6), Jičín,
1., 07.04.2019, 15:00, SK Jičín (5), TJ Baník Žacléř (4), Jičín
2., 13.04.2019, 09:00, TJ Tatran Hostinné (2), SK Jičín (5), Hostinné
2., 13.04.2019, 10:00, SK Jičín (5), TJ Červený Kostelec/TJ Baník Rtyně (8), Hostinné
3., 20.04.2019, 09:00, FKM Javorka/SK Miletín (9), SK Jičín (5), Lázně Bělohrad
3., 20.04.2019, 10:00, TJ Lánov (1), SK Jičín (5), Lázně Bělohrad
4., 04.05.2019, 09:00, TJ Jiskra Hořice (7), SK Jičín (5), Hořice
4., 04.05.2019, 10:00, TJ Slovan Broumov (3), SK Jičín (5), Hořice
5., 11.05.2019, 09:00, SK Jičín (5), TJ Dvůr Králové nad Labem (6), Jičín
5., 11.05.2019, 11:00, SK Jičín (5), TJ Baník Žacléř (4), Jičín
6., 19.05.2019, 09:00, TJ Tatran Hostinné (2), SK Jičín (5), Hostinné
6., 19.05.2019, 10:00, SK Jičín (5), TJ Červený Kostelec/TJ Baník Rtyně (8), Hostinné
7., 25.05.2019, 13:00, SK Jičín (5), FKM Javorka/SK Miletín (9), Jičín
7., 25.05.2019, 15:00, SK Jičín (5), TJ Lánov (1), Jičín
8., 01.06.2019, 09:00, TJ Jiskra Hořice (7), SK Jičín (5), Hořice
8., 01.06.2019, 10:00, TJ Slovan Broumov (3), SK Jičín (5), Hořice
9., 08.06.2019, 09:00, TJ Dvůr Králové nad Labem (6), SK Jičín (5), Dvůr Králové
9., 08.06.2019, 10:00, TJ Baník Žacléř (4), SK Jičín (5), Dvůr Králové
10., 15.06.2019, 09:00, TJ Lánov (1), SK Jičín (5), Lánov
10., 15.06.2019, 10:00, SK Jičín (5), FKM Javorka/SK Miletín (9), Lánov