Vzkazník - vzkazy od trenérů a trenérům

Datum: 24.05.2019

Vložil: Tomáš Kaňka

Titulek: Nominace

Na sobotní zápas jsou nominováni :

Berný Tadeáš
Buchar Vojtěch
Čermák Adam
Čeřovský Daniel
Kaňka Dominik
Kazda Jakub
Kazda Vojtěch
Musil Jakub
Opravil Jan
Švorc Jan
Vaníček Adam

Sraz hráčů 12 : 15 v kabině SK Jičín

Datum: 19.05.2019

Vložil: Tomáš Kaňka

Titulek: Plán


Plán na týden 20.5. - 26.5.



Pondělí - 16 : 00 - 17 : 30 trénink hřiště Sk Jičín

Středa - 16 : 00 - 17 : 30 trénink hřiště Sk Jičín

Čtvrtek - 16 : 00 - 17 : 30 trénink hřiště Sk Jičín

Sobota 12 : 00 - 16 : 00 KP hřiště Sk Jičín

Prosíme o dodržení časů ,včasné a řádné omluvenky.

Datum: 16.05.2019

Vložil: Tomáš Kaňka

Titulek: Nominace

Na nedělní zápas jsou nominováni :

Berný Tadeáš
Brynych Sebastien
Buchar Vojtěch
Čermák Adam
Čeřovský Daniel
Kaňka Dominik
Kazda Jakub
Kazda Vojtěch
Opravil Jan
Rojík Tobiáš
Švorc Jan
Vaníček Adam
Zachoval Tomáš

Sraz hráčů v 8 : 15 v kabině TJ Tatran Hostinné

Datum: 13.05.2019

Vložil: Tomáš Kaňka

Titulek: Plán

Plán na týden 13. 5. - 19. 5.

Pondělí trénink 16 : 00 - 17 : 30 hřiště Sk Jičín

Středa trénink 16 : 00 - 17 : 30 hřiště Sk Jičín

Čtvrtek trénink 16 : 00 - 17 : 30 hřiště Sk Jičín

Neděle KP hřiště TJ Tatran Hostinné -nominace ve čtvrtek

Datum: 09.05.2019

Vložil: Tomáš Kaňka

Titulek: Nominace

Na sobotní zápas jsou nominováni :
Berný Tadeáš
Brynych Sebastien
Buchar Vojtěch
Čermák Adam
Čeřovský Daniel
Frýba Tomáš
Hartig Tomáš
Kaňka Dominik
Kazda Jakub
Kazda Vojtěch
Musil Jakub
Opravil Jan
Rojík Tobiáš
Švorc Jan
Vaníček Adam
Zachoval Tomáš

Sraz hráčů v kabině Sk Jičín ve 12 : 00.

Datum: 05.05.2019

Vložil: Tomáš Kaňka

Titulek: Plán

Plán na týden 6.5. - 12. 5.

Pondělí 16 : 00 - 17 : 30 trénink hřiště Sk Jičín

Středa 16 : 00 - 17 : 30 trénink umělá tráva Sk Jičín

Čtvrtek 16 : 00 - 17 : 30 trénink hřiště Sk Jičín

Sobota 13 : 00 - 16 : 00 - 5.kolo KP hřiště Sk Jičín

Datum: 02.05.2019

Vložil: Tomáš Kaňka

Titulek: Nominace KP

Na sobotní zápas jsou nominováni :
Berný Tadeáš
Brynych Sebastien
Buchar Vojtěch
Čermák Adam
Čeřovský Daniel
Frýba Tomáš
Hartig Tomáš
Kaňka Dominik
Kazda Jakub
Kazda Vojtěch
Opravil Jan
Švorc Jan
Vaníček Adam
Zachoval Tomáš

Sraz hráčů v sobotu v 8 : 10 v kabině ,hřiště TJ Jiskra Hořice. Prosím dodržet čas abychom měli čas na přípravu k utkání.

Datum: 02.05.2019

Vložil: trenéři

Titulek: Přátelské utkání

Chtěli bychom pochválit všechny hráče kteří sehráli dnešní přátelské utkání proti Mnichovu Hradišti, kluci zápas odmakali a hráli dobře, akorát nás trápí koncovka. Kéž by nám to nasazení vydrželo na Krajský přebor .

Datum: 30.04.2019

Vložil: Tomáš Kaňka

Titulek: Plán

Plán na týden 29. 4. - 5.5.

Středa 16 : 00 - 17 : 30 trénink hřiště Sk Jičín

Čtvrtek 17 : 00 přátelské utkání Mnichovohradišťský Sk ,hřiště Mnichovo Hradiště sraz v 16 : 30.

Sobota 4.kolo KP mladších žáků . Hřiště Hořice, nominace ve čtvrtek večer

Datum: 22.04.2019

Vložil: Tomáš Kaňka

Titulek: POZOR ZMĚNA PLÁNU

Plán na týden 22.4. - 28.4.

Středa 16 : 00 - 17 : 30 trénink

Čtvrtek 16 : 00 - 18 : 00 přátelské utkání Sk Jičín 08

Neděle turnaj OFS -hřiště Rtyně v Podkrkonoší, odjezd z Jičína v 8 : 00.

Nominace za Sk Jičín :

Čermák Adam
Čeřovský Daniel
Frýba Tomáš
Rojík Tobiáš
Vaníček Adam

Datum: 21.04.2019

Vložil: Tomáš Kaňka

Titulek: Plán

Plán na týden 22.4. - 28.4.


Středa 16 : 00 - 18 : 00 přátelské utkání Sk Jičín 08 umělá tráva Sk Jičín

Čtvrtek 16 : 00 - 17 : 30 trénink

Datum: 18.04.2019

Vložil: Tomáš Kaňka

Titulek: Nominace 3.kolo

Na 3.kolo KP mladších žáků jsou nominováni :

Berný Tadeáš
Buchar Vojtěch
Čermák Adam
Čeřovský Daniel
Frýba Tomáš
Kaňka Dominik
Kazda Jakub
Kazda Vojtěch
Musil Jakub
Švorc Jan
Vaníček Adam
Zachoval Tomáš

Sraz hráčů v 8:15 - kabina na hřišti Lázně Bělohrad. Dodržte prosím čas příjezdu abychom měli čas na rozcvičení. Děkujeme trenéři M.Švorc a T.Kaňka

Datum: 14.04.2019

Vložil: Martin Švorc

Titulek: Plán

po. trénink 16.00-17.30

st. trénink 16.00.-17.30

čt. trénink pozor! 15.30-17.00

sobota turnaj K.P.
hřiště Lázně Bělohrad nominace ve čtvrtek suopeři Javorka,Lánov

Datum: 11.04.2019

Vložil: Tomáš Kaňka

Titulek: nominace 2.kolo

Na zápas 2.kola KP mladších žáků jsou nominováni :

Berný Tadeáš
Buchar Vojtěch
Čermák Adam
Čeřovský Daniel
Frýba Tomáš
Kaňka Dominik
Kazda Jakub
Kazda Vojtěch
Opravil Jan
Rojík Tobiáš
Švorc Jan
Vaníček Adam

Sraz hráčů v 8 : 15 v kabině TJ Tatran Hostinné

Datum: 07.04.2019

Vložil: Plán

Titulek: Kaňka Tomáš

Plán na týden 8.4. - 14. 4.

Pondělí - trénink 16 : 00 - 17 : 30 - umělá tráva Sk Jičín

Středa - trénink 16 : 00 - 17 : 30 - umělá tráva Sk Jičín

Čtvrtek - trénink 16 : 00 - 17 : 30 - umělá tráva Sk Jičín

Sobota - 2.kolo Krajského přeboru mladších žáků hřiště TJ
Tatran Hostinné


Nominace na zápas po čtvrtečním tréninku.

Datum: 04.04.2019

Vložil: Tomáš Kaňka

Titulek: nominace

Ještě Adam Vaníček

Datum: 04.04.2019

Vložil: Tomáš Kaňka

Titulek: Nominace

Na nedělní utkání Krajského přeboru jsou nominováni :
Berný Tadeáš
Buchar Vojtěch
Čermák Adam
Čeřovský Daniel
Frýba Tomáš
Kaňka Dominik
Kazda Jakub
Kazda Vojtěch
Musil Jakub
Opravil Jan
Rojík Tobiáš

Sraz v kabině Sk Jičín ve 12 :10.

Datum: 31.03.2019

Vložil: Tomáš Kaňka

Titulek: Plán

Plán na týden 1.4. - 7.4. 2019

Pondělí 1.4. - trénink 16 : 00 - 17 : 30 umělá tráva Sk Jičín

Středa 3. 4. - v rámci tréninku přátelské utkání soupeř :
Sk Jičín 08 16 : 00 - 17 : 30.


Čtvrtek 4.4. - trénink 16 : 00 - 17 : 30 umělá tráva Sk Jičín


Neděle 7.4. - 1.kolo Krajského přeboru mladších žáků.
13 : 00 - 16 : 00 hřiště Sk Jičín.


Nominace na nedělní utkání zde na vzkazníku ve čtvrtek po tréninku.
Omluvenky z tréninku prosíme 2 hodiny před začátkem tréninku. Děkujeme trenéři M.Švorc, T.Kaňka.

Datum: 28.03.2019

Vložil: Tomáš Kaňka

Titulek: rozpis zápasů

Na hřišti č. 1. Hra 7 + 1 déka zápasu 25 minut

14 : 00 - Prasek : Lánov
14 : 30 - SK Jičín 07 : Lánov
15 : 00 - SK Jičín 08 : Prasek
15 : 30 - SK Jičín 07 : Prasek
16 : 00 - SK Jičín 08 : Lánov
16 : 30 - SK Jičín 07 : SK Jičín 08

Datum: 28.03.2019

Vložil: Tomáš Kaňka

Titulek: Nominace

Na sobotní mini turnaj Sk Jičín jsou nominováni :
Berný Tadeáš
Brynych Sebastien
Čermák Adam
Čeřovský Daniel
Frýba Tomáš
Kaňka Dominik
Kazda Jakub
Kazda Vojtěch
Musil Jakub
Opravil Jan
Švorc Jan
Vaníček Adam
Zachoval Tomáš

Datum: 24.03.2019

Vložil: Tomáš Kaňka

Titulek: Plán

Plán na týden 25. 3. - 31. 3. 2019

Pondělí 25.3. Trénink - 16 : 00 - 17 : 30 umělá tráva Sk Jičín

Středa 27. 3. Trénink - 16 : 00 - 17 : 30 umělá tráva Sk Jičín

Čtvrtek 28. 3. Trénink - 16 : 00 - 17 : 30 umělá tráva Sk Jičín

Sobota 30.3. Mini turnaj - 14 : 00 - 17 : 00 umělá tráva Sk Jičín

Po turnaji schůzka rodičů ohledně nadcházející sezóny.

Datum: 17.03.2019

Vložil: Tomáš Kaňka

Titulek: Plán

Plán na týden 18.3.- 24. 3. 2019

Pondělí 16 : 00 - 17 : 30 přátelské utkání FK Sedmihorky.
Umělá tráva Sk Jičín

Středa 16 : 00 - 17 : 30 trénink umělá tráva Sk Jičín

Čtvrtek 16 : 00 - 17 : 30 trénink umělá tráva Sk Jičín

Datum: 10.03.2019

Vložil: Tomáš Kaňka

Titulek: Plán

Plán na týden 11.3. - 17. 3.

Čtvrtek trénink 16 : 00 - 17 : 30 umělá tráva Sk Jičín

Datum: 03.03.2019

Vložil: Tomáš Kaňka

Titulek: Plán

Plán na týden od 4.3.- 10.3. 2019

Pondělí 16 : 45 - 18 : 00 hala SPŠ elektro

Středa 16 : 00 - 17 : 30 umělá tráva Sk Jičín

Čtvrtek 16 : 00 - 17 : 30 umělá tráva Sk Jičín

Datum: 28.02.2019

Vložil: Tomáš Kaňka

Titulek: Nominace Milovice

Na sobotní odpolední turnaj v Milovicích jsou nominováni:
Berný Tadeáš
Brynych Sebastien
Čermák Adam
Čeřovský Daniel
Frýba Tomáš
Kaňka Dominik
Kazda Jakub
Kazda Vojtěch
Opravil Jan
Rojík Tobiáš
Vaníček Adam

Sraz v hale Milten Milovice ve 14 :00, předpokládaný konec v 17:50. Všichni budou mít obuv na umělou trávu.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek