Vynikající výkon proti vedoucímu Trutnovu

29.05.2017 09:38

K předposlednímu kolu Krajského přeboru starších přípravek jsme zajížděli na hřiště Rychnova nad Kněžnou a v úvodním utkání jsme nastoupili proti Trutnovu. Na vedoucí tým přeboru se kluci vytáhli a hráli skvěle. Stejně jako minulý týden podali jeden z nejlepších výkonů sezóny a první poločas vyhráli 4:2. Kluci byli rychlejší, měli více chuti do hry, hráli výborně 1v1, přesně kombinovali a po krásných kombinacích vstřelili nádherné góly. Ve druhém poločasu měli prvních pět minut chvilkový výpadek, ale zbytek utkání zvládli opět výborně. Tentokrát se klukům dařila i konstruktivní rozehrávka, nechybovali a na hře se to pozitivně projevilo. Utkání skončilo buď remízou nebo jsme o jednu branku prohráli, přesně nevím. Zase jsme si dokázali, že kluci jsou šikovní, v přeboru se mohou rovnat i těm nejlepším, ale musí dát do hry "srdce", věnovat se pouze hře a snažit se hrát tak, jak se učíme. Do druhého utkání proti domácímu Spartaku jsme tým promíchali s mladšími kluky r. 2007 a tempo hry opadlo. Navíc se na dětech projevila únava, vinou zranění a nemocí jsme měli na dvě hřiště pouze jednoho hráče na střídání a kluci, kteří by mixované týmy měli táhnout, už byli dost unavený. V tomto utkání mě paradoxně sedmičkový kluci přišli živější. První poločas jsme prohráli asi o šest a druhý o čtyři branky.