Soustředění v Nepřívěci všichni zvládli na jedničku

27.08.2013 00:43

Dětem, trenérům a rodičům začala nová fotbalová sezóna!!! Kluci už jsou hráči mladší přípravky a novou sezónu jsme začali pěkně zostra. V úterý jsme absolvovali první trénink a v pátek odjelo 14 dětí na třídenní soustředění do Nepřívěci u Sobotky. Program soustředění byl dost nabitý a během tří dnů toho kluci zvládli opravdu hodně. První den byly některé děti trošičku zaskočené tím, že budou tři dny bez rodičů, ale druhý a třetí den už byly všichni v pohodě a na rodiče si nikdo ani nevzpomněl:))). V Nepřívěci jsme bydleli v hotelu Ort a ubytování jsme měli perfektní. Děti využívaly okolí hotelu, kde měly k dispozici zahradu, houpačky, travnaté hřiště, ohniště a fotbalové hřiště jsme měli 150 m od hotelu. Strava na hotelu byla také výborná, děti jedly hezky a nestávalo se, že by někdo nejedl. 

První den kluci zvládli tři řízené šedesátiminutové tréninky, koupání na koupališti v Sobotce, zmrzlinu, opékání buřtů a večerní turnaj v přehazované. Druhý den dopoledne zvládli ranní rozcvičku, jeden řízený trénink a tréninkový zápas s Libiší, která spolu s námi bydlela na hotelu. Každý jsme postavili dva týmy a odehráli několik desetiminutových zápasů. Výsledkem zápasů bylo to, že soupeř byl asi o něco šikovnější a nastřílel o malinko více gólů než my. Jazykem dospělého se dá říct, že jsme prohráli:))). Odpoledne jsme měli ještě jeden neřízený trénink. Klukům jsme na hřišti postavili různé slalomy a překážky a kluci si tak mohli dělat, co chtěli. Mysleli jsme, že budou hodinku jen tak posedávat, ale opak byl pravdou. Všichni si sami zkoušeli slalomy, penalty, trestňáky přes zeď, střídali se v bráně, atd… Večer jsme se byli podívat v Sobotce na druhý poločas utkání domácího „A“ týmu proti Malšovicím. Domácí nám po zápase děkovali za to, že jsme přišli, protože kluci neustále a jednohlasně domácí povzbuzovali pokřikem „Sobotka do toho“:))). Po utkání jsme zašli na jarmark a okolo 21 hodiny jsme se vrátili zpět na hotel. Třetí den jsme kluky ráno nechali trochu déle pospat a den jsme začali bez rozcvičky. Dopoledne jsme měli jeden šedesátiminutový trénink a před obědem si ještě kluci zahráli nohejbalový turnaj. Odpoledne jsme si zabalili a odjeli domů do Jičína. Tím ovšem ještě nic nekončilo, protože v Jičíně ještě kluci zmákli piditurnaj proti Kopidlnu a Milíčevsi. Přestože už na dětech byla vidět únava, tak se s turnajem poprali statečně a nastříleli spoustu hezkých gólů.  

Po celou dobu soustředění jsme byli se všemi dětmi spokojený. Nikdo nezlobil, všichni náročný program zvládli, a i když se domů dostali určitě hodně utahaný, tak doufám, že byli alespoň trochu spokojený. Chlapům děkuji za pomoc s dětmi a s tréninky a Danovi za perfektní podmínky po celou dobu soustředění.

Soustředění se zúčastnili: Fanta, Mates, Viták, Matoušek, Zumr, Kodym, Prokůpek, Filip, Ort, Novotný, Valtera, Pokorný, Čistecký a Kraus.

Fotografie ze soustředění najdete ve fotogalerii.