SK Jičín - Libáň

29.01.2012 00:00

V rámci soustředění jsme sehráli dva zápasy se soupeřem z Libáně. Jeden zápas kluci odehráli v tělocvičně 3. ZŠ a druhý zápas v Městské sportovní hale.

 

SK Jičín školička r. 06- Libáň r. 05 a ml.- 10 : 15

Zápas se hrál na 4 x 15 minut a zahráli si všichni kluci r. 2006. Postupně se vystřídalo všech 13 kluků a na některých bylo vidět, že vzhledem k jejich věku je ještě asi brzo, aby jsme je trápili opravdovými zápasy. Možná bude zatím rozumnější, když některé kluky necháme ještě v klidu a 2x týdně si pouze zatrénují, zahrají nějaké hry a proběhnou se. To je baví a klukům určitě nic neuteče. Zápasy můžou hrát později, až budou o něco starší.

Zápasu se zúčastnili: Kraus, Zumr, Ort, Kodym, Franěk, Novotný, Podobský, Matoušek, Matějka, Hošek, Šťastný, Filip M., Filip J.

 

SK Jičín školička r. 05- Libáň r. 05- 17 : 12

Zápas se hrál na 4 x 15 minut. Měli jsem velkou obavu, jestli po celodenním náročném programu a bazénu nebudou kluci utahaní a zda nebudou na hřišti spát. Naše obavy se nepotvrdily a podle mého názoru kluci odehráli nejlepší zápas za dobu, kterou hrají. Kluci konečně rodičům ukázali fotbal. Míč jen bezhlavě neodkopávali ale dokázali si i přihrát, udělat kličku a vstřelili spoustu hezkých gólů.

Zápasu se zúčastnili: Janatka, Kraus, Čech, Kuncíř, Vohnout, Franěk, Ouhrabka, Kubánek, Kosejk.