Přípravné utkání s Cidlinou

02.09.2017 08:57
V Hlušicích jsme odehráli přípravný zápas proti účastníkovi žákovské ligy Cidlině. Utkání se hrálo 3 x 25 minut a kluci ho zvládli docela slušně. Většinu zápasu hráli výborně, předvedli krásné rychlé kombinace, vstřelili hezké góly a makali. Líbila se nám rozehrávka zezadu, brankáři rychle a spolehlivě rozehrávali, spoluhráči se nabízeli, bylo to super. Naopak,kluci si na velkém hřišti budou muset dávat větší pozor na přesnost přihrávky. Ve hře byli pasáže, kdy zbytečně ztráceli míče po "lajdácky" provedených přihrávkách, ačkoliv na míči byli sami. Když kluci ztratili míč na pětkovém hřišti, vrátili se dva hráči patnáct metrů a bylo vyřešeno. Když ztratí míč na velkém sedmičkovém hřišti, musí se vrátit pět - šest hráčů padesát metrů a to už fyzicky opravdu bolí. Jestliže taková zbytečná ztráta přijde třikrát po sobě, trvá pak pět minut, než se vzpamatují a dostanou zpátky do hry. Na přihrávkách si budeme muset dávat více záležet. Utkání jsme vyhráli asi o pět branek, ale na druhou stranu musím říct, že nám pomohli dva hráči r. 2005, za což jim děkujeme, protože jinak bychom sestavu nedali dohromady.