Piditurnaj č. 4 v Jičíně + HT Jablonec n. N.

04.12.2012 00:00

Poslední listopadový víkend patřil fotbalu. Jedna skupina dětí školičky se zúčastnila prestižního turnaje v Jablonci n. N. a druhá část dětí odehrála čtvrtý piditurnaj v jičínské sportovní hale.

Turnaj v Jablonci n. N. – sobota 1.12. (hodnocení Matoušek):

Prestižního celodenního turnaje se zúčastnilo 10 týmů, které byly rozdělené do dvou skupin. Ve skupině se hrálo systémem každý s každým 13 min. Na závěr ještě každý tým odehrál jedno utkání o konečné pořadí se stejně umístěným soupeřem z druhé skupiny. Turnaj se hrál na hřišti s florbalovými mantinely a tak všechna utkání byla neskutečně atraktivní. Kluci tak bez přerušování stále jen hráli, hráli a zase jen hráli. Všech pět zápasů kluci odehráli výborně. I těm nejlepším se kluci vyrovnali hlavně v bojovnosti, ta byla tentokrát neskutečná. Docela solidně na tom jsme v individální práci s míčem a konečně jsme také nastříleli i hodně gólů. Na to, proti jakým soupeřům jsme hráli, je 19 gólů perfektních. Nejhezčí zápas jsme odehráli o konečné pořadí s Jabloncem „A“. To byl neskutečný zápas. I když to byl zápas v uvozovkách“ pouze“ o páté místo, tak alespoň pro mě to byl určitě nejhezčí turnajový zážitek za dobu, kterou jsem u školičky. Kluci začali trošku vlažně a brzy prohrávali 1:3. Celá jablonecká hala přála domácím a celý zápas skandovala „Jablonec do toho, Jablonec je nejlepší“:D))). Jenže kluci se nedali a v posledních šesti minutách domácím nasázeli 5 gólů. Celá hala postupně utichala a následovala pozápasová děkovačka jičínských "malých" fotbalistů rodičům před celou halou - to byla paráda..:D))))....

Turnaje se zúčastnily tyto děti: Kraus, Matoušek, Pokorný, Ort, Fanta, Zumr.

Výsledky:

SK Jičín – FK Jablonec „B“ 7:1, Sparta 1:7, Forward One Děčín 4:0, Hradec Kr. 1:4, FK Jablonec „A“ 6:3.

Pořadí: 1. SK Slávia, 2. FAPV Děčín, 3. AC Sparta, 4. FC Hradec Králové, 5. SK Jičín, 6. FK Jablonec „A“, 7. FK Mladá Boleslav, 8. Forward One Děčín, 9. Slovan Liberec, 10. FK Jablonec „B“.

 

Piditurnaj č. 4 v Jičíně – neděle 2.12. (Hodnocení p. Ort):

Zajímavý halový turnaj odehráli naši ,,borci,, v neděli 2.12. na místní palubovce sportovního areálu v Jičíně. Turnaje se zúčastnily dva týmy domácí školičky (modrý a bílý), FK Mladá Boleslav a SK Semily. Všechny týmy měly hráče ročníku 2006. Každý tým odehrál 3 zápasy ve skupině, 1 v semifinále a jeden o celkové umístění. Myslím si, že turnaj byl příjemným zpestřením zimního období. Kluci ukázali, že dělají pokroky, celý turnaj makali, předvedenou hrou určitě nezklamali. Samostatnou kapitolou byly výkony brankářů, kteří svými výkony dokázali pobavit rodiče, diváky i trenéry:). Celkově se dá říct, že turnaj byl pro kluky přínosem. Dobré atmosféře turnaje také přispěla podobná výkonnost všech týmů, kde o výsledku vyrovnaných utkání často rozhodovalo umění ,,borečka,, v brance. K hladkému průběhu turnaje také přispěly svým přístupem týmy Mladé Boleslavi a Semil, za co jim nezbývá než poděkovat. Závěrem jeden vzkaz pro rodiče: Chce to kluky chválit, chválit a chválit, i když vidíte nějakou drobnou chybičku. Je potřeba, aby se kluci na fotbal, tréninky a turnaje těšili, tím se toho naučí nejvíce.

Turnaje se zúčastnily tyto děti:

Modrý tým - Fanta, Viták, Kuba, Prokůpek, Ort
Bílý tým - Kodym, Kraus, Mates, Valtera, Matějka

Výsledky:

JC modrý – FKMB 5:0, Semily 0:1, JC bílý 2:1, FKMB 6:0, Semily 0:1

JC bílý – Semily 0:3, FKMB 0:0, JC modrý 1:2, Semily 1:2, FKMB 4:2.

Pořadí: 1. SK Semily, 2. SK Jičín modrý, 3. SK Jičín bílý, 4. FK Mladá Boleslav