Domácí mistráky s Českou Skalicí a Černilovem

11.04.2017 10:26

Ve druhém jarním kole Krajského přeboru jsme na domácím hřišti přivítali SK Rozkoš Českou Skalici a FK Černilov. Úvodní utkání proti Skalici jsme odehráli docela solidně a zvítězili o čtyři branky. Klukům se povedlo několik krásných kombinací na jeden až dva doteky, po kterých vstřelili hezké góly. Některé nadějně rozjeté akce navíc zůstali nedotažené, většinou z důvodu nepřesné přihrávky nebo zdlouhavého vedení míče s následnou ztrátou. Chce to hrát s hlavou nahoře a rychleji přihrávat, v tom mají někteří rezervu. Druhé utkání proti Černilovu začali kluci výborně. První poločas vyhráli o dvě branky, hráli rychle, včas si přihrávali, kombinovali, byl to parádní výkon. Bohužel, druhý poločas byl herně špatný. Soupeřův brankář všechny míče bezmyšlenkovitě vykopával až před naší bránu, kde pak naši hráči včetně brankáře zmatkovali, kupili jednu chybu za druhou, navzájem si vyčítali chyby a druhý pločas prohráli 1:4.

Hráli: Čistecký, Pokorný, Matoušek, Mates, Sobotka, Nydrle, Hýča T. a Hýča S.