Další kolo KP v Lázních Bělohrad

10.09.2017 20:14

9.9 jsme zavítali na hřiště Sk Lázně Bělohrad  kde se odehrálo 2.kolo KP starších přípravek  kde našimi soupeři  byli SK Hořice  se kterými  jsme se setkali  v ramci soustředění na turnaji v Semilech, a druhý soupeřem nám byl tým Javorka / Miletín.  K utkání nastoupili tyto hráči : Švorc, Frýba, Farkašovský, Vaníček, Čistecký, Čeřovský, Hajský, Brynych a nová posila našeho týmu  Tadeáš  Berný. 

První zápas jsme odehráli proti celku Hořic, už  od začátku kluci byli oproti minulému týdnu jak vyměněný,měli jsme špatný první dotek z balónem,rozehrávka nabízení  se,roztahovaní hry na celé hřiště, nedařil se nám  souboj jeden na jednoho,přihrávka  a to vše se promítlo i do zakončení. Ale abych jen nekritizoval tak bylo na hřišti i pár dobrých fotbalových akcí.  Utkání jsme vyhráli  5:2.
 K druhému utkání jsme nastoupili proti týmu Javorka/Miletín  kterého jsme hostili minuli týden na domácí půdě.  V tomto zápase se opakovalo to samé jako v tom s týmem Hořic, špatně rozehráné balóny ze zadu,chyby v souboji jeden na jednoho a z těchto chyb nám soupeř  dával branky. Nesla nám přihrávka, odskakoval nám míč, soupeř  byl u míče o krok rychleji jak mi. Kluci nehráli špatně, jen se prostě  nedařilo a doufejme ze příští zápas  budem v kompletní sestavě. Kluci mi připadlo ze je to nebavilo,měli  Samozrejmě  i pěkné kombinace,dobře si nabíhali do volného prostoru, vstřelili branky.  Po dnešním utkání je vidět že máme ještě  vylepšovat.  Je vidět že to kluky baví ale ještě je potřeba trošku více ty fotbalové  drzosti a tvrdosti.  Utkání jsme vyhráli 8:4 
 
Tomáš Kaňka