Vzkazník - vzkazy od trenérů a trenérům

Datum: 07.04.2019

Vložil: Plán

Titulek: Kaňka Tomáš

Plán na týden 8.4. - 14. 4.

Pondělí - trénink 16 : 00 - 17 : 30 - umělá tráva Sk Jičín

Středa - trénink 16 : 00 - 17 : 30 - umělá tráva Sk Jičín

Čtvrtek - trénink 16 : 00 - 17 : 30 - umělá tráva Sk Jičín

Sobota - 2.kolo Krajského přeboru mladších žáků hřiště TJ
Tatran Hostinné


Nominace na zápas po čtvrtečním tréninku.

Datum: 04.04.2019

Vložil: Tomáš Kaňka

Titulek: nominace

Ještě Adam Vaníček

Datum: 04.04.2019

Vložil: Tomáš Kaňka

Titulek: Nominace

Na nedělní utkání Krajského přeboru jsou nominováni :
Berný Tadeáš
Buchar Vojtěch
Čermák Adam
Čeřovský Daniel
Frýba Tomáš
Kaňka Dominik
Kazda Jakub
Kazda Vojtěch
Musil Jakub
Opravil Jan
Rojík Tobiáš

Sraz v kabině Sk Jičín ve 12 :10.

Datum: 31.03.2019

Vložil: Tomáš Kaňka

Titulek: Plán

Plán na týden 1.4. - 7.4. 2019

Pondělí 1.4. - trénink 16 : 00 - 17 : 30 umělá tráva Sk Jičín

Středa 3. 4. - v rámci tréninku přátelské utkání soupeř :
Sk Jičín 08 16 : 00 - 17 : 30.


Čtvrtek 4.4. - trénink 16 : 00 - 17 : 30 umělá tráva Sk Jičín


Neděle 7.4. - 1.kolo Krajského přeboru mladších žáků.
13 : 00 - 16 : 00 hřiště Sk Jičín.


Nominace na nedělní utkání zde na vzkazníku ve čtvrtek po tréninku.
Omluvenky z tréninku prosíme 2 hodiny před začátkem tréninku. Děkujeme trenéři M.Švorc, T.Kaňka.

Datum: 28.03.2019

Vložil: Tomáš Kaňka

Titulek: rozpis zápasů

Na hřišti č. 1. Hra 7 + 1 déka zápasu 25 minut

14 : 00 - Prasek : Lánov
14 : 30 - SK Jičín 07 : Lánov
15 : 00 - SK Jičín 08 : Prasek
15 : 30 - SK Jičín 07 : Prasek
16 : 00 - SK Jičín 08 : Lánov
16 : 30 - SK Jičín 07 : SK Jičín 08

Datum: 28.03.2019

Vložil: Tomáš Kaňka

Titulek: Nominace

Na sobotní mini turnaj Sk Jičín jsou nominováni :
Berný Tadeáš
Brynych Sebastien
Čermák Adam
Čeřovský Daniel
Frýba Tomáš
Kaňka Dominik
Kazda Jakub
Kazda Vojtěch
Musil Jakub
Opravil Jan
Švorc Jan
Vaníček Adam
Zachoval Tomáš

Datum: 24.03.2019

Vložil: Tomáš Kaňka

Titulek: Plán

Plán na týden 25. 3. - 31. 3. 2019

Pondělí 25.3. Trénink - 16 : 00 - 17 : 30 umělá tráva Sk Jičín

Středa 27. 3. Trénink - 16 : 00 - 17 : 30 umělá tráva Sk Jičín

Čtvrtek 28. 3. Trénink - 16 : 00 - 17 : 30 umělá tráva Sk Jičín

Sobota 30.3. Mini turnaj - 14 : 00 - 17 : 00 umělá tráva Sk Jičín

Po turnaji schůzka rodičů ohledně nadcházející sezóny.

Datum: 17.03.2019

Vložil: Tomáš Kaňka

Titulek: Plán

Plán na týden 18.3.- 24. 3. 2019

Pondělí 16 : 00 - 17 : 30 přátelské utkání FK Sedmihorky.
Umělá tráva Sk Jičín

Středa 16 : 00 - 17 : 30 trénink umělá tráva Sk Jičín

Čtvrtek 16 : 00 - 17 : 30 trénink umělá tráva Sk Jičín

Datum: 10.03.2019

Vložil: Tomáš Kaňka

Titulek: Plán

Plán na týden 11.3. - 17. 3.

Čtvrtek trénink 16 : 00 - 17 : 30 umělá tráva Sk Jičín

Datum: 03.03.2019

Vložil: Tomáš Kaňka

Titulek: Plán

Plán na týden od 4.3.- 10.3. 2019

Pondělí 16 : 45 - 18 : 00 hala SPŠ elektro

Středa 16 : 00 - 17 : 30 umělá tráva Sk Jičín

Čtvrtek 16 : 00 - 17 : 30 umělá tráva Sk Jičín

Datum: 28.02.2019

Vložil: Tomáš Kaňka

Titulek: Nominace Milovice

Na sobotní odpolední turnaj v Milovicích jsou nominováni:
Berný Tadeáš
Brynych Sebastien
Čermák Adam
Čeřovský Daniel
Frýba Tomáš
Kaňka Dominik
Kazda Jakub
Kazda Vojtěch
Opravil Jan
Rojík Tobiáš
Vaníček Adam

Sraz v hale Milten Milovice ve 14 :00, předpokládaný konec v 17:50. Všichni budou mít obuv na umělou trávu.

Datum: 24.02.2019

Vložil: Tomáš Kaňka

Titulek: Plán

Plán na týden 25.2. - 3. 3.2019

Pondělí 25.2. - trénink 16 : 45 - 18 : 00 hala SPŠ elektro

Středa 27.2. - přátelské utkání Sk Jičín 08 - 16 :30 - 17 : 30
Umělá tráva Sk Jičín,
Sraz v 16 : 00 v šatně

Čtvrtek 28.2. - trénink 16 : 00 - 17 : 30 umělá tráva Sk Jičín

Sobota 2.3. - halový turnaj Milovice,nominace a další info ve
čtvrtek po tréninku

Datum: 16.02.2019

Vložil: Tomáš Kaňka

Titulek: plán

Plán na týden 18.2 - 24.2

Pondělí 18.2. - trénink 16 : 45 - 18 : 00 hala SPŠ elektro

Středa 20.2. - trénink 16 : 00 - 17 : 30 umělá tráva Sk Jičín

Čtvrtek 21.2 - přátelské utkání FK Sedmihorky - SK Jičín 07
Zápas se hraje na uměle trávě FK Turnov. Sraz v
V 16 : 00 na hřišti.

Datum: 10.02.2019

Vložil: Tomáš Kaňka

Titulek: plán

Plán na týden od 11.2. - 17.2

Pondělí 11.2.- trénink 16:45 - 18:00 SPŠ elektro

Středa 13.2.- trénink 16 : 00 - 17 : 30 umělá tráva Sk Jičín

Čtvrtek 14.2. - trénink 16 : 00 - 17 : 30 umělá tráva Sk Jičín

Datum: 07.02.2019

Vložil: Tomáš Kaňka

Titulek: Nominace Náchod

Na nedělní turnaj 10.2. v Náchodě jsou nominováni :
Berný Tadeáš - dle zdravotního stavu
Brynych Sebastien
Čermák Adam
Čeřovský Daniel
Hajský Jan
Hartig Tomáš
Kaňka Dominik
Musil Jakub
Švorc Jan

Sraz v 8:50 v šatně.

Datum: 02.02.2019

Vložil: Tomáš Kaňka

Titulek: plán

Plán na týden 4.2.- 10.2

Pondělí 4.2. Trénink - 16:45 -18:00 hala SPŠ elektro
Středa 6.2. Trénink - 16:00 -17:30 umělá tráva Sk Jičín
Čtvrtek 7.2. Trénink - 16:00 -17:30 umělá tráva Sk Jičín
Neděle 10.2. Turnaj FK Náchod

Nominace na turnaj a bližší informace ve čtvrtek po tréninku

Datum: 27.01.2019

Vložil: Tomáš Kaňka

Titulek: plán

Plán na týden 28.1 - 3.2.

Pondělí 16:45 - 18:00 trénink SPŠ elektro

Středa 16:00 - 17:00 trénink umělá tráva Sk Jičín

Řádné omluvenky prosím 2 hodiny před začátkem tréninku

Neděle 3.2. Trénink OFS Jičín bližší informace dostanou konkrétní hráči

Datum: 25.01.2019

Vložil: Martin

Titulek: Semily turnaj

sraz zítra v 8.45 v hale konec turnaje v 13.00

Datum: 24.01.2019

Vložil: Martin

Titulek: Semily turnaj

Nominace na sobotu 26.1.9Čermák, Vaníček,Rojik, Brynych, Čeřovský,Musil,Hartig . Čas bude upřesněn zítra až pořadatelé pošlou rozlosování.

Datum: 17.01.2019

Vložil: Tomáš Kaňka

Titulek: Nominace

Na turnaj v sobotu 19.1. v Kutné Hoře jsou nominováni :

Čermák Adam, Čeřovský Dan, Berný Tadeáš, Brynych Sebastien Frýba Tomáš, Hartig Tomáš, Opravil Jan, Rojík Tobiáš, Vaníček Adam.

Adresa: Sportovní hala Klimeška, ul.Čáslavská 274,Kutná Hora

Sraz v 8:00 ve sportovní hale. Buďte všichni včas, v 8:10 nástup všech mužstev.

Datum: 17.01.2019

Vložil: Tomáš Kaňka

Titulek: plán

Plán na týden 21.1- 27.1

Pondělí 21.1 trénink 16: 45 - 18:00 hala SPŠ elektro

Pátek 25.1.box trenink 16:00 - 17:00 ZŠ 1

Sraz v 15:45 vchod u parku,každý bude mít pití a ručník
+50,-Kč
Sobota 26.1. Halový turnaj Semily - nominace ve čtvrtek zde
na vzkazníku.

Datum: 19.01.2019

Vložil: Kaňka Tomáš

Titulek: Re: plán

Doplnění plánu na příští týden.

Středa 23.1.- trénink umělá tráva SK Jičín

Všichni budou mít věci na převlečení

Datum: 12.01.2019

Vložil: Tomáš Kaňka

Titulek: plán

Plán na týden od 14.1.- 20.1.

Pondělí 14.1. - trenink 16:45 - 18:00 hala SPŠ elektro
Čtvrtek 17.1. - trenink 16: 00 - 17:30 umělá tráva Sk Jičín

PS : bylo by dobré aby kluci měli po tréninku na převlečení
suché věci( ponožky, tepláky, triko,atd.)

Sobota 19.1. Turnaj Kutná Hora nominace zde na vzkazniku
po čtvrtečním tréninku.

Datum: 10.01.2019

Vložil: Kaňka

Titulek: Rozpis utkání

ČASOVÝ ROZPIS UTKÁNÍ

č.u. čas soupeři výsledek
1 07:45 SK Jičín 07 TJ Jiskra Hořice :
2 08:00 SK Jičín 08 FK Turnov :
3 08:15 VTJ Rapid Liberec FK Jablonec nad Nisou :
4 08:30 MFK Trutnov TJ Sokol Doubí :
5 08:45 SK Jičín 07 SK Jičín 08 :
6 09:00 VTJ Rapid Liberec FK Turnov :
7 09:15 FK Jablonec nad Nisou MFK Trutnov :
8 09:30 TJ Jiskra Hořice TJ Sokol Doubí :
9 09:45 VTJ Rapid Liberec SK Jičín 07 :
10 10:00 MFK Trutnov FK Turnov :
11 10:15 SK Jičín 08 TJ Jiskra Hořice :
12 10:30 TJ Sokol Doubí FK Jablonec nad Nisou :
13 10:45 SK Jičín 07 MFK Trutnov :
14 11:00 SK Jičín 08 VTJ Rapid Liberec :
15 11:15 TJ Jiskra Hořice FK Jablonec nad Nisou :
16 11:30 FK Turnov TJ Sokol Doubí :
17 11:45 MFK Trutnov SK Jičín 08 :
18 12:00 VTJ Rapid Liberec TJ Jiskra Hořice :
19 12:15 TJ Sokol Doubí SK Jičín 07 :
20 12:30 FK Jablonec nad Nisou FK Turnov :
21 12:45 VTJ Rapid Liberec MFK Trutnov :
22 13:00 SK Jičín 08 TJ Sokol Doubí :
23 13:15 SK Jičín 07 FK Jablonec nad Nisou :
24 13:30 TJ Jiskra Hořice FK Turnov :
25 13:45 TJ Sokol Doubí VTJ Rapid Liberec :
26 14:00 FK Jablonec nad Nisou SK Jičín 08 :
27 14:15 FK Turnov SK Jičín 07 :
28 14:30 MFK Trutnov TJ Jiskra Hořice :

Datum: 10.01.2019

Vložil: Tomáš Kaňka

Titulek: nominace

Na nedělní turnaj který je ve sportovní hale jsou nominováni :

Berný Tadeáš, Brynych Sebastien, Čermák Adam, Čeřovský Dan, Farkašovský Šimon, Frýba Tomáš, Hajský Jan, Hartig Tomáš, Opravil Jan, Rojík Tobiáš ,Vaníček Adam.

Sraz hráčů v 7:15 na hrací ploše - připraveni na rozcvičení.

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek