Vydařená odveta s Kolínem

17.12.2016 09:07

Poslední listopadový přátelák s Kolínem dopadl neslavně, nevypořádali jsme se s chladným počasím a dostali asi třicet branek. Dnešní přáteláček se hrál v Městské sportovní hale, po dlouhé době jsme byli v kompletní sestavě a tak jsem byl zvědav, zda se tentokrát šikovnému Kolínu alespoň vyrovnáme. Utkání se hrálo na 4 x 20 minut a převážnou část zápasu jsme kolínským byli více než vyrovnaným soupeřem. Kluci hráli na hranici svých možností, bojovali, hráli důrazně, rychle, navzájem si pomáhali a vše podpořili výbornými individuálními výkony. Kluci se mohli přesvědčit (a neustále si to opakujeme), že pokud hrají tak, jak se učíme, dokáží odehrát vyrovnané utkání s každým. Tímto způsobem hráli asi šedesát minut a bylo to výborný. Na druhou stranu se ale také mohli přesvědčit, že když si přestanou na hřišti pomáhat, začnou si navzájem vyčítat chyby nebo se někteří začnou cítit ukřivděně, když je trenér vystřídá, nestojí pak hra za nic a utkání si sami akorát otráví.

Jednotlivé čtvrtiny skončili 0:1, 1:1, 1:2 a 0:1.

Hrali: Sobotka, Viták, Matoušek, Kvapil, Hýča S., Hýča T., Nydrle, Čistecký, Pokorný a Mates.