Solidní výkon proti vedoucímu Trutnovu

26.04.2017 19:21

K dalším dvěma utkáním Krajského přeboru zajížděl náš tým do Trutnova. V úvodním utkání nás čekal domácí MFK, který v jarní finálové skupině ještě neprohrál a tak jsem byl zvědav, jak se budeme prezentovat proti „nejšikovnějšímu“ týmu kraje. Utkání nám ukázalo, že dovednostně i herně jsme na tom stejně jako soupeř a hra byla vyrovnaná. Škoda jen pětiminutového výpadku v závěru druhého poločasu, kdy jsme inkasovali pět branek a vedení 4:1 se změnilo v konečnou porážku 4:6. Druhé utkáním s Rychnovem nad Kněžnou bylo také vyrovnané a oba poločasy skončili shodně 4:3 pro nás. V jarní části přeboru máme za sebou utkání se všemi soupeři kromě Nového Hradce a nikdo ze soupeřů nás herně ani dovednostně nepřevyšoval. V rámci kraje jsou na tom kluci dobře a je jen velká škoda, že se kvůli nemocem a zraněním málokdy sejdeme v plné síle….

V Trutnově hráli: Matoušek, Čistecký, Hýča T., Hýča S., Nydrle, Mates a Viták.