SK Jičín - SK Semily

08.04.2013 00:00

Vzhledem k špatnému počasí jsme původně plánovaný sobotní přáteláček na UMT s Jabloncem zrušili a místo toho jsme se v tělocvičně 3. ZŠ utkali se Semilami.

Každý z nás postavil dva týmy a celkem jsme odehráli 12 zápasů po 12 minutách. Hráli jsme podle pravidel, která nás čekají na Minicupu. Tzn. všechny trestné kopy jsou nepřímé a rozehrání z autu je možné jak hodem, tak vyjetím s míčem u nohy (dle samostatného rozhodnutí hráče).

Semily se ukázali jako velice dobrý soupeř. Do poloviny „turnaje“ jsme se soupeřem odehráli vyrovnaná utkání. Klukům se dařili pěkné kličky, dali jsme i hezké góly, s míčem nám to šlo výborně a kluci byli nadšený. Bohužel postupem času začali někteří naši borečci pohybově uvadat a naopak semilští byli rychlí, obratní a kmitali jako motorové myšky až do konce. V pohybových schopnostech dětí byl dnes největší rozdíl a proto dal soupeř nakonec o něco více gólů než my.

Přáteláčku se zúčastnily tyto děti: Kodym, Matoušek, Zumr, Novotný K., Čermák, Fanta, Valtera, Prokůpek, Pokorný, Sal, Viták.

Nesmíme zapomenout na poděkování panu Boreckému, který nám výborně odpískal všechny zápasy. Děkujeme….