Satelitní turnaj v Mladé Boleslavi

27.04.2014 21:13

Třetí jarní satelitní turnaj jsme odehráli na hřišti „Astonka“ na kterém hrávala své zápasy Aston Villa Mladá Boleslav, předchůdce dnešního FK a který dnes slouží mladoboleslavské mládeži.

V Boleslavi nás přivítalo skoro tak krásné počasí, jako bylo minulí týden v Jičíně a turnaj se hrál na skoro tak kvalitní trávě, jako je na našem jičínském stadionu. Je vidět, že i v Boleslavi se snaží..:-). Stejně tak se ale snažili i naši kluci a turnaj se jim docela povedl. Celkem jsme nastříleli 38 branek a kluci znovu předvedli, že jejich individuální dovednosti jsou velice dobré. Snad jen toho úplně volného spoluhráče před soupeřovou brankou, kdyby někteří hráči občas viděli…To by byla paráda…:-). Takovou menší odměnou za předvedené výkony byla pochvala šéftrenéra libereckých přípravek, který se byl na satelitu podívat a říkal, že je překvapen, kolik máme šikovných dětí…

Boleslavského satelitu se zúčastnili: Kraus, Fanta, Fordoš, Kodym, Matoušek, Pokorný, Zumr, Kosina, Viták, Ort, Sobotka, Šádek, Filip, Sál, Mates, Čistecký.