První větší zklamání letošního podzimu :-(

26.09.2016 10:28

     Další kolo krajského přeboru probíhalo na stadionu "Háječek" v Hradci Králové. Soupeřem nám tentokrát byla mužstva FC Hradec Králové a dosud pro nás neznámý FC Nový HK a TJ Jiskra Hořice.

     Už od prvních minut prvního zápasu náš tým postrádal agresivitu, chyběl nám pohyb na hřišti a hlavně kluci nedodržovali, proti jiným zápasům to, co se celou dobu snažíme hrát. Tento projev hry se nakonec odrazil ve všech zápasech. Snad nejhorší výkon předvedl náš tým proti týmu Nový HK, kde se nám podařilo vstřelit pouze jediný gól.

     V posledním utkání jsme si proti předposlednímu týmu tabulky spravili trochu náladu. Soupeře jsme jednoznačně přehráli a kluci si pěkně zastříleli. Kdyby naše koncovka byla přesnější, mohl být konečný výsledek ještě vyšší. To ale nic nemění na tom, že proti soupeřům jako je FC HK, Nový HK, Olympie atd., je potřeba k zápasům přistupovat zodpovědněji, na hřišti hrát naplno a dodržovat pokynů trenérů, které se řeknou před zápasem.

     Doufám, že jsme si všichni vzali z nepovedeného víkendu poučení a budeme se snažit našim příznivcům i soupeřům dokázat, že uvedený víkend bylo pouze drobné klopýtnutí na naší fotbalové cestě.

Redakce Sportu: Josef Čistecký