Přáteláčky s Milíčevsí a Kopidlnem

24.04.2013 00:00

V rámci čtvrtečního tréninku odehrály všechny děti školičky zajímavá přátelská utkání. Přáteláčky jsme odehráli v jičínském svatostánku City Stadium a děti tak tentokrát mohly předvést své nesporné fotbalové kvality i před domácím publikem.

Děti r. 2007 hrály sice "pouze" proti sobě, ale protože hrály v dresech, měla utkání větší náboj, než na tréninku. Kluci byli určitě spokojení, že na sobě mají dres. Nikdo si na sebe nechtěl vzít rozlišovák, aby dres nebyl zakrytý...:)))). Fotbal je dnes bavil, a to je u těchto dětí to nejpodstatnější. V celkovém součtu vyhráli kluci v modrém, tedy tým bez červených rozlišováků. Doufám, že se nás teď po jarních náborech začne scházet více a budeme moci koncem května odehrát opravdové utkání proti jinému týmu.

Děti r. 2006 jsme rozdělili do dvou výkonnostně stejných týmů, modrého a bílého. Našimi soupeři byli jako už tradičně kluci z Kopidlna a nově jsme si zahráli také proti Milíčevsi. Já byl na hřišti s modrým týmem a musím říct, že kluci hráli opět výborně. Klukům se dařili krásné kličky, dokázali obejít dva - tři hráče, nastříleli spoustu pěkných gólů, nikdo nechtěl sedět na střídačce a všichni měli chuť do hry. V konečném součtu nastříleli kluci o hodně více gólů, než naši soupeři. Možná to zní až moc sladce, ale klukům opravdu nebylo co vyčítat. Hráli přesně to, co je učíme na tréninku. Bílý tým jsem viděl hrát pouze po očku, takže si ho nedovolím hodnotit. Ale kolegové říkali, že kluci z bílého týmu nastříleli také o hodně více gólů než naši soupeři a z pěti utkání prohráli pouze jediné. To znamená, že hráli určitě také výborně....D))).

Přáteláčků se zúčastnily tyto děti:

r. 2007: Švagr, Novotný M., Myšík, Vrabec, Čermák, Lukáš, Prokůpek, Runčík a nový Kuba

r. 2006: Zumr, Etflaiš, Matoušek, Sál, Valtera, Filip, Pokorný, Čistecký, Kraus, Fanta, Mates, Viták, Podobský, Novotný K., Kodym, Ort.

Děkujeme p. Boreckému a Pepovi za odřízení zápasů a rodičům za pomoc s přenosem branek...