Přáteláček s Kopidlnem

19.06.2014 18:47

Odvetné utkání třetího předkola Ligy Mistrů mezi Jičínem a Kopidlnem se hrálo opět na Městském stadionu v Jičíně. Kopidlnčtí likvidují hlavní hřiště buldozery a bagry, budují vyhřívaný trávník a instalují umělé osvětlení. Vše by mělo být dokončeno včas a rozhodující třetí utkání o postup do základní skupiny Ligy Mistrů by se už mělo hrát v Kopidlně na zbrusu novém stadionku…:-)

Na odvetné utkání se dostavila početná divácká kulisa a ten, kdo přišel, nelitoval. Hrálo se opravdu výborné a pohledné utkání. Soupeř začal ve velmi náročném a dynamickém tempu. Prvních patnáct minut nás převyšoval ve startu na míč, důrazu v osobních soubojích, práci s míčem a hlavně v koncovce. Soupeř ale neudržel nasazené tempo a od druhé čtvrtiny jsme byli lepším týmem. Podařilo se nám zlikvidovat čtyřbrankové manko a pokračovali jsme v drtivém tempu. V rozjetém tempu nás mohlo zastavit pouze krupobití nebo prolétávající letadla na stadionem, která by rozptylovala naše brankáře. Ani jedno se však nestalo a tak jsme srovnali stav série na 1:1. Rozhodující třetí utkání se bude hrát ve středu 25. 6. od 16.30 hodin v Kopidlně a každý bude hrát s dvěma týmy. Ve spolupráci s generálním partnerem ČSA vypravujeme na utkání do Kopidlna zvláštní fanouškovské letadlo. Odlet bude v 15.45 hodin z atletické dráhy pod tribunou, tak přijďte své miláčky povzbudit…:-)

Utkání odehráli: Novotný, Vlach, Kvapil, Skopár, Matoušek, Viták, Zumr, Kodym a Čermák.