Odvetné utkání s Cidlinou

07.10.2017 08:50

Letos už potřetí a tentokrát na domácím stadionu jsme odehráli přáteláček proti velmi šikovné Cidlině. Kluci měli výborný vstup do utkání, prvních pět minut soupeře přehrávali, ale postupně se hra vyrovnala a z pohledu celého utkání byla lepší. Kluci předvedli několik parádních akcí, ale také hodně zkažených jednoduchých přihrávek. V jedné fázy utkání jsem se na to zaměřil, během tří minut jsme pětkrát přihrály soupeři aniž by nás někdo atakoval. Cidlina tímto způsobem míče neztrácela a to byl ten tříbrankvý rozdíl mezi námi a soupeřem. Hosté zvítězili 9:6. Naopak bych pochválil zlepšení při zakončení. Bylo cítit, že kluci zakončují s hlavou nahoře a když už se dostali do šance, dávali to hezky k tyči.

Hráli: Farkašovský, Čermák, Čistecký, Kvapil, Pokorný, Hýča T., Hýča S., Sobotka, Viták a Mates.