Na Háječku se střídavými úspěchy

24.10.2016 11:54

9.kolo Krajského přeboru st. přípravek se odehrálo na stadionu FC Hradec Králové (Háječek), kde soupeři nám byli mužstva Chlumec/RMSK, domácí FC Hr.Králové a N/St.Paka.Dlouhodobě oslabené mužstvo o zraněné hráče se jěště rozšířilo, pro nemoc, o další kluky a tak borci odehráli všechna utkání s jedním hráčem na střídání.

Do prvního zápasu proti Chlumci/RMSK naši borci vstoupili zodpovědně. Hra měla tempo, kluci skvěle kombinovali a hlavně se snažili hrát velké hřiště. Hra obsahovala všechno, co se snažíme kluky naučit. V obou zápasech jsme nakonec vyšli vítězně s výsledkem 5:3 a 2:0. 
Do druhého zápasu proti domácímu FC HK jsme naopak nevkročili vůbec dobře. Soupeř nás jednoznačně přehrával a naše hra se uchýlila pouze v odkopávání balónu směrem od naší branky. To že jsme v tomto utkání nevstřelili žádnou branku svědčí za vše. Výsledek 0:6. V druhém poločase se naše hra zlepšila, začala se zase objevovat hra, kterou se učíme. Naši kluci tento zápas zaslouženě vyhráli 3:1.
Posledním soupeřem nedělního dopoledne bylo mužstvo N/St.Paky. S tímto soupeřem se nám dlouhodobě nedaří a i když jsme oba zápasy vyhráli, předvedená hra nepatřila k těm povedeným. Bohužel už byla na některých hráčích patrná i únava z předešlých zápasů.
Závěrem bych ale chtěl všechny kluky pochválit za bojovnost, že na hřišti nechali vše, to bylo super. 
 
Autor: Josef Čistecký