KP v Hradci Králové a satelitní turnaj v Jablonci

07.09.2014 18:12

Čtyři týmy mladší přípravky odehrály Costa krajský pohár v Hradci Králové a satelitní turnaj v Jablonci n. N.

KP v Hradci Králové:

V Hradci Králové se představil tým složený z dětí r. 2006 a premiérově také tým ročníku 2007. Našimi soupeři byli SK Třebechovice, Sokol Třebeš a FC Nový Hradec. Pro sedmičky to byl vůbec první oficiální turnaj a tak jsme byli všichni zvědaví, jak se jim bude dařit a jakým způsobem budou hrát jiné týmy stejného ročníku. Klukům se sice výsledkově moc nedařilo, ale jsem přesvědčen, že s přibývajícími zápasy a zkušenostmi se bude jejich hra rychle zlepšovat. Důkazem toho byl třetí zápas turnaje, který klukům vyšel nejlépe, a za vydatného povzbuzování rodičů sahali po remíze.

Tým ročníku 2006 reprezentovaly děti, které se nezúčastnily odpoledního satelitního turnaje a tak jsme v Hradci nehráli v nejsilnějším možném složení. I tak dokázali kluci odehrát vyrovnaná utkání a s předvedenou hrou jsme byli spokojeni.

Satelitní turnaj v Jablonci n. N.:

V Jablonci jsme odehráli první ze čtyř podzimních satelitních turnajů pro r. 2006, které hrajeme ve složení FK Mladá Boleslav, Slovan Liberec, Baumit Jablonec a SK Jičín. Jablonecký turnaj se našim borcům náramně povedl a našim dvěma týmům se ve dvanácti utkáních podařilo nastřílet úctyhodných 53 branek. Dovednosti jičínských dětí zvedaly ze sedadel 200 přihlížejících diváků...:-)

Turnaje odehráli: Myšík, Hartig, Hošek, Matějka, Kaňka, Etflaiš, Frýba, Čermák, Sál, Vlach, Sobotka, Matoušek, Viták, Čistecký, Mates, Ort, Kraus, Fanta, Seman, Kuncíř, Nálevka a Pokorný.