Kluci přehráli Hradec Králové

09.06.2017 11:54

Závěrečné kolo finálové skupiny Krajského přeboru starších přípravek odehrál náš tým na stadionku Nového Hradce. První utkání proti hradeckým Votrokům jsme odehráli docela slušně. První poločas byl z naší strany trošičku pomalejší, prohráli jsme 3:4, ale ve druhém poločase kluci hru zrychlili, byli šikovnějším týmem a třemi góly skóre otočili. Znovu si dokázali, že pokud hru zrychlý, hrají v pohybu a nekazí rozehrávku, jsou schopni přehrát i ty nejšikovnější týmy. V průběhu jarní sezóny dokázali přehrát Trutnov, Třebeš i Hradec, tedy tři nejlepší týmy kraje, ale vždy to bylo podloženo rychlou a dravou hrou. Naopak, když hráli pomalu a někteří bez chuti, nepřehráli nikoho. Do druhého utkání proti Novému Hradci jsme kluky opět promíchali s ročníkem 2007 a hra už byla jiná. Bylo vidět, že hráči soupeře byli proti našim sedmičkám fyzicky zdatnější a rychlejší. Navíc jsou někteří sedmičkoví kluci na hřišti moc hodní. Potřebovali by do sebe dostat více dravosti a také se někdy umět na soupeře zdravě naštvat. Když mě soupeř odstrčí od míče, tak dobrý, stane se, ale příště bych se měl naštvat a udělat více proto, aby mě tak lehce od míče neodstrčil. Jinak kluci jsou taky šikovní, ale málo průbojní….