Hrát na méně doteků by neuškodilo

09.05.2017 19:41

K předehrávanému závěrečnému kolu Krajského přeboru jsme zajížděli na hřiště Jiskry Jaroměř, kde jsme se utkali se Sokolem Třebeš a samozřejmě také s domácí Jiskrou. První utkání s vedoucí Třebší kluci o jednu branku zvítězili, předvedli dobrý a bojovný výkon, ale přesto si myslím, že nás soupeř díky své rychlosti a důrazu mírně přehrával. Kdyby kluci ke svým dovednostem přidali stejný důraz a dravost jako soupeř, byli by to skoro dokonalí fotbalisté :-) Už se těším, až také nějaké utkání odehrajeme v kompletní sestavě. Ve druhém utkání proti třetí Jaroměři jsme odehráli dobře pouze první poločas. Kluci sice prohráli 1:2, ale vytvořili si spoustu šancí, ze kterých bohužel vytěžili pouze jednu branku a po chybách v rozehrávce dostali dvě. Hned v úvodu druhého poločasu vyrobili v rozehrávce další dvě hrubky, znervózněli a pak už vypadli ze zápasu úplně. Celkově si myslím, že tři poločasy odehráli výborně. Kombinovali, stříleli, ale ještě by to chtělo zrychlit hru přihrávkou. Někdy je tam jeden/dva doteky navíc a tím hru zbytečně zpomalujeme…Na soupeře typu Jablonce, Boleslavi nebo Hradce potom pomalejší hra na více doteků nestačí.

Hráli: Matoušek, Čistecký, Kvapil, Viták, Hýča S., Hýča T., Mates.