Fotbalově úspěšný víkend v Libáni a v Bělohradě...

16.09.2013 15:56

O víkendu děti odehrály třetí kolo Krajského poháru v Lázních Bělohrad a turnaj OFS v Libání.

KP v Lázních Bělohrad:

Pořadatel tentokrát postavil hřiště odpovídající fyzickým schopnostem sedmiletých dětí a všichni určitě viděli, že si kluci zahráli o mnoho kvalitněji, než před 14 dny v Hlušicích. Snad zvítězil zdravý rozum a na hřišti 45x22 m se už nikde nebude hrát. Na turnaji se kluci postupně utkali s Jičíněvsí, Hradcem Králové a domácím Bělohradem. Nastříleli solidních 19 branek a ukázali nám, že se opět posunuli o krůček dopředu. K výborné hře 1v1 tentokrát přidali i několik hezkých akcí i s přihrávkou a odehráli krásné zápasy. Jen kdyby se kluci ještě nenechávali tak lehce obcházet a v soubojích o míč trochu přitvrdili :))).

Turnaj OFS v Libáni:

Druhý tým se představil v Libáni, kde se měl odehrát turnaj OFS. Pro nedostatek přihlášených týmů byl oficiální turnaj zrušen, ale domluvili jsme se alespoň s Libání a Milíčevsí a v neděli před obědem jsme si přeci jen zahráli. Kluci rychle zjistili, že jsou šikovnější než jejich začínající soupeři, začali si věřit a jejich hra se oproti tréninkům nebo jiným zápasům změnila k nepoznání. Kluci při hře mluvili, ukázali nám spoustu hezkých kliček, občas si už přihráli a s chutí si také zastříleli – dokonce i levou nohou :))). Branky jsme tentokrát nepočítali, ale kluci jich vstřelili opravdu hodně, a pokud se nepletu, branku vstřelili úplně všichni.

Turnajů se zúčastnili: Kraus, Ort, Fanta, Pokorný, Matoušek, Mates, Čistecký, Valtera, Viták, Kodym, Prokůpek, Novotný, Fordoš, Sobotka, Filip a Čermák.

Video z Bělohradu (p. Viták) je ve videogalerii a fotografie z Libáně (p. Čermák) jsou ve fotogalerii. Děkujeme.